Waffles (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Read more
sl: Preberite več

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: 1 comment
sl: 1 komentar

en: Jump to the first comment of this posting.
sl: Skoči na prvi komentar tega prispevka.

en: Jump to the first new comment of this posting.
sl: Skoči na prvi novi komentar tega prispevka.

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Add a new comment to this page.
sl: Dodaj nov komentar tej strani.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
sl: Deli svoje misli in mnenje o tem prispevku še z drugimi.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Mission statement
sl: Poslanstvo
