Waffles (6.x-1.3) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: footer
sq: fundi

en: Comments
sq: Komente

en: not verified
sq: e pa verifikuar

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Read the rest of this posting.
sq: Lexo vazhdimin e këtij shkrimi.

en: Jump to the first comment of this posting.
sq: Shko tek komenti i parë i këtij shkrimi.

en: Jump to the first new comment of this posting.
sq: Shko tek komenti i parë i ri i këtij shkrimi.

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Add a new comment to this page.
sq: Shto një koment të ri tek kjo faqe.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
sq: Shprehni mendimet dhe opinionet tuaj në lidhje me këtë shkrim.

en: Anonymous
sq: Anonim

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Mission statement
sq: Përshkrimi i misionit
