Waffles (6.x-1.3) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: not verified
ug: تەستىقلانمىغان

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: 1 new comment
ug: يېڭى ئىنكاس 1

en: @count new comments
ug: @new comments  سانى

en: Jump to the first new comment of this posting.
ug: مۇشۇ يازمىدىكى تۇنجى ئىنكاسنى كۆرۈش.

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Add a new comment to this page.
ug: مەزكۇر بەت ئۈچۈن يېڭى ئىنكاس يېزىش.

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Mission statement
ug: بېكەت ۋەزىپىسى
