Waffles (6.x-1.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: Mission statement
am: ተልህኮ
