Waffles (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Read more
be: Чытаць далей

en: footer
be: футэр

en: Comments
be: Каментары

en: not verified
be: госць

en: Links
be: Спасылкі

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Taxonomy terms
be: Тэрміны таксаноміі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Read the rest of this posting.
be: Чытаць працяг гэтага допісу.

en: 1 comment
be: 1 камэнтар

en: @count comments
be: @count

en: Jump to the first comment of this posting.
be: Перайсці да першага каментара.

en: Jump to the first new comment of this posting.
be: Перайсці да першага новага каментара.

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Add a new comment to this page.
be: Дадаць новы каментар да гэтае старонкі.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
be: Выкажыце свае меркаванне наконт гэтага матэрыялу.

en: Anonymous
be: Ананім

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Mission statement
be: Місыя
