Waffles (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Suffix
ca: Sufix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Read more
ca: Llegeix més

en: footer
ca: peu

en: Comments
ca: Comentaris

en: not verified
ca: no verificat

en: Links
ca: Enllaços

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Default
ca: Per defecte

en: Taxonomy terms
ca: Termes de la taxonomia

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Advanced
ca: Avançat

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Read the rest of this posting.
ca: Llegeix la resta d'aquest article.

en: 1 comment
ca: 1 comentari

en: @count comments
ca: @count comentaris

en: Jump to the first comment of this posting.
ca: Salta al primer comentari d'aquest article.

en: 1 new comment
ca: 1 nou comentari

en: @count new comments
ca: @count nous comentaris

en: Jump to the first new comment of this posting.
ca: Salta al primer comentari nou d'aquest article.

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Add a new comment to this page.
ca: Afegeix un nou comentari a aquesta pàgina.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
ca: Compartiu la vostre opinions sobre aquest article.

en: Anonymous
ca: Anònim

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: Display breadcrumb
ca: Mostra el fil d'ariadna

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Mission statement
ca: Missió

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: sidebar first
ca: primera barra lateral

en: sidebar last
ca: darrera barra lateral
