Waffles (6.x-1.3) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: not verified
eo: ne validita

en: Links
eo: Ligiloj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Read the rest of this posting.
eo: Legu la ceteron de ĉi tiu afiŝo.

en: 1 comment
eo: 1 komento

en: @count comments
eo: @count komentoj

en: Jump to the first comment of this posting.
eo: Saltu al la unua komento de ĉi tiu afiŝo.

en: 1 new comment
eo: 1 nova komento

en: @count new comments
eo: @count novaj komentoj

en: Jump to the first new comment of this posting.
eo: Saltu al la unua nova komento de ĉi tiu afiŝo.

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Add a new comment to this page.
eo: Aldonu novan komenton al ĉi tiu paĝo.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
eo: Dividu viajn pensojn kaj opiniojn pri ĉi tiu afiŝo.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Mission statement
eo: Celaro de la organizo
