Waffles (6.x-1.3) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: footer
fi: alatunniste

en: Comments
fi: Kommentit

en: not verified
fi: ei varmistettu

en: Links
fi: Linkit

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: content top
fi: sisällön yläosa

en: content bottom
fi: sisällön alaosa

en: Default
fi: Oletus

en: Posted by
fi: Lähettäjä

en:  by
fi:  /

en: Taxonomy terms
fi: Luokittelutermit

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Custom
fi: Oma

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Read the rest of this posting.
fi: Lue koko artikkeli.

en: 1 comment
fi: 1 kommentti

en: @count comments
fi: @count kommenttia

en: Jump to the first comment of this posting.
fi: Hyppää tämän kirjoituksen ensimmäiseen kommenttiin.

en: 1 new comment
fi: 1 uusi kommentti

en: @count new comments
fi: @count uutta kommenttia

en: Jump to the first new comment of this posting.
fi: Hyppää tämän kirjoituksen ensimmäiseen uuteen kommenttiin.

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Add a new comment to this page.
fi: Lisää tälle sivulle uusi kommentti.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
fi: Kerro mielipiteesi tästä kirjoituksesta.

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: View user profile.
fi: Näytä käyttäjäprofiili.

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Mission statement
fi: Sivuston tehtävä

en: Node settings
fi: Solmun asetukset

en: Meta tags
fi: Meta-kentät
