Waffles (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Read more
gl: Ler máis

en: footer
gl: pé

en: Comments
gl: Comentarios

en: not verified
gl: non verificado

en: Links
gl: Ligazóns

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Default
gl: Predeterminado

en: Posted
gl: Escrito en

en:  by
gl:  por

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Custom
gl: Personalizado

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Read the rest of this posting.
gl: Ler o resto desta entrada.

en: 1 comment
gl: 1 comentario

en: @count comments
gl: @count comentarios

en: Jump to the first comment of this posting.
gl: Ir ao primeiro comentario desta entrada.

en: 1 new comment
gl: 1 novo comentario

en: @count new comments
gl: @count novos comentarios

en: Jump to the first new comment of this posting.
gl: Ir ao primeiro comentario novo desta entrada.

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Add a new comment to this page.
gl: Engade un comentario novo a esta páxina.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
gl: Comparta os seus pensamentos e as súas opinións sobre esta entrada.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Mission statement
gl: Frase coa misión

en: Node settings
gl: Axustes do nodo
