Waffles (6.x-1.3) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Username
he: שם משתמש

en: Read more
he: קראו עוד

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: not verified
he: לא נבדק

en: Links
he: קישורים

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Posted by
he: פורסם ע"י

en: Posted
he: פורסם

en:  by
he:  ע"י

en: Taxonomy terms
he: סיווגים

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Custom
he: מותאם

en: Advanced
he: מתקדם

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: 1 comment
he: תגובה 1

en: Jump to the first comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה לפרסום זה.

en: 1 new comment
he: תגובה אחת חדשה

en: Jump to the first new comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה בפרסום זה.

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Add a new comment to this page.
he: הוספת תגובה חדשה לעמוד זה.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
he: שתפו מחשבות ודעות לגבי פרסום זה.

en: Anonymous
he: אנונימי

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Mission statement
he: הצהרת משימה

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: by
he: ע"י
