Waffles (6.x-1.3) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Username
is: Notendanafn

en: Read more
is: Lesa meira

en: footer
is: fótur

en: Comments
is: Ummæli

en: not verified
is: óstaðfest

en: Links
is: Hlekkir

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: 1 comment
is: 1 ummæli

en: @count comments
is: @count ummæli

en: 1 new comment
is: 1 ný ummæli

en: @count new comments
is: @count ný ummæli

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Mission statement
is: Tilgangsyfirlýsing
