Waffles (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: not verified
ka: შეუმოწმებელი

en: Links
ka: ბმულები

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: 1 comment
ka: 1 კომენტარი

en: 1 new comment
ka: 1 ახალი კომენტარი

en: @count new comments
ka: @count ახალი კომენტარი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Add a new comment to this page.
ka: ამ გვერდზე კომენტარის დამატება.

en: Anonymous
ka: ანონიმური
