Waffles (6.x-1.3) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: Links
lv: Saites

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Read the rest of this posting.
lv: Lasīt šī ieraksta pilnu versiju.

en: 1 comment
lv: 1 komentārs

en: @count comments
lv: @count komentāri

en: Jump to the first comment of this posting.
lv: Pārlekt uz šīs ziņas pirmo komentāru.

en: 1 new comment
lv: 1 jauns komentārs

en: @count new comments
lv: @count jauni komentāri

en: Jump to the first new comment of this posting.
lv: Pārlekt uz šīs ziņas pirmo jauno komentāru.

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Add a new comment to this page.
lv: Pievienot jaunu komentāru lapai.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lv: Dalieties ar Jūsu domām un viedokli attiecībā uz šo ziņu.

en: Anonymous
lv: Viesis

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Mission statement
lv: Misija

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi
