Waffles (6.x-1.3) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Username
mg: Anarana

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao
