Waffles (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: footer
mr: तळ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: not verified
mr: verified= न पडताळणी केलेला

en: Links
mr: दुवे

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: 1 comment
mr: १ प्रतिक्रिया

en: @count comments
mr: @count प्रतिक्रिया

en: Jump to the first comment of this posting.
mr: या प्रकाशनाच्या पहिल्या प्रतिक्रियेवर जा.

en: 1 new comment
mr: १ नवीन प्रतिक्रिया

en: @count new comments
mr: @count नवीन प्रतिक्रिया

en: Jump to the first new comment of this posting.
mr: या प्रकाशनाच्या पहिल्या नव्या प्रतिक्रियेवर जा.

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Add a new comment to this page.
mr: या पानावर नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
mr: या लेखाबाबत तुमचे मत द्या

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: Search results
mr: शोध परिणाम
