Waffles (6.x-1.3) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Username
my: အမည်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: not verified
my: အတည်မပြုနိုင်သေး

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: 1 comment
my: မှတ်ချက် ၁ ခု ရှိပါသည်။

en: @count comments
my: မှတ်ချက် @count ခု ရှိပါသည်။

en: 1 new comment
my: မှတ်ချက် အသစ် ၁ ခု ရှိပါသည်။

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Add a new comment to this page.
my: ဤစာမျက်နှာတွင် မှတ်ချက်အသစ် ရေးမည်။

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
my: ဤအကြောင်းအရာနှင့် ပတ်သက်၍ သင့်အမြင်နှင့် အယူအဆ များကို ပါ၀င်ဆွေးနွေး နိုင်ပါသည်။

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ
