Waffles (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Home
pt: Início

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: footer
pt: rodapé

en: Comments
pt: Comentários

en: not verified
pt: não verificado

en: Links
pt: Ligações

en: Default
pt: Predefinido

en: Taxonomy terms
pt: Termos de taxonomia

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Custom
pt: Personalizado

en: Advanced
pt: Avançado

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Anonymous
pt: Anónimo

en: View user profile.
pt: Ver perfil do utilizador.

en: Search results
pt: Resultados da pesquisa

en: Node settings
pt: Configurações do nó
