Watchdog Aggregator (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: error
am: ስህተት

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Database type
am: የመረጃ ቋቱ አይነት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: active
am: ገባሪ

en: Database password
am: የመረጃ ቋቱ የይለፍ ቃል

en: Database name
am: የመረጃ ቋቱ ስም

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: critical
am: አስጊ

en: alert
am: ማስጠንቀቂያ

en: emergency
am: ድንገተኛ
