Watchdog Aggregator (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: error
jv: salah

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Save
jv: Simpen

en: Database type
jv: Tipe Database

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Details
jv: Lengkapé

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Database password
jv: Sandi database

en: Database name
jv: Jeneng database

en: warning
jv: weling

en: critical
jv: Kritis

en: Database host
jv: Host database

en: Database port
jv: Nomer port database

en: alert
jv: waspada

en: emergency
jv: Darurat

en: Filter log messages
jv: Penyaring pesen log

en: You must select something to filter by.
jv: Sampéyan kudu milih salah sijiné kanggo nyaring.
