Watchdog Aggregator (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: error
mr: तृटी

en: cron
mr: कोर्ण (Corn)

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Database type
mr: डेटाबेसचा प्रकार

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: One day
mr: १ दिवस

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Database password
mr: Database संकेताक्षर

en: Database name
mr: डेटाबेसचे नाव

en: critical
mr: गुंतागुंतीचे

en: Website
mr: संकेतस्थळ
