Watchdog Aggregator (6.x-1.1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା

en: emergency
or: ଜରୁରୀ
