Watchdog Aggregator (6.x-1.1) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: error
si: දෝෂය

en: Date
si: දිනය

en: Database type
si: Database වර්ගය

en: Database password
si: Database භාවිතා කරන මුරපදය

en: Database name
si: Database නම

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: critical
si: අවදානම්

en: alert
si: සෝදිසිය

en: emergency
si: හදිසි තත්ත්වය
