Watchdog Aggregator (6.x-1.2-beta1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: error
ar: خطأ

en: cron
ar: دورية

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: Message
ar: رسالة

en: No log messages available.
ar: لا رسائل في السجل.

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: احفظ

en: URL
ar: المسار

en: Timestamp
ar: الختم الزمني

en: Database type
ar: نوع قاعدة البيانات

en: Active
ar: جارٍ

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Filter
ar: المرَشِّح

en: Location
ar: الموضع

en: Severity
ar: الخطورة

en: active
ar: نشط

en: Details
ar: التفاصيل

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Database password
ar: كلمة سر قاعدة البيانات

en: Database name
ar: اسم قاعدة البيانات

en: warning
ar: تحذير

en: critical
ar: حرِج

en: Database host
ar: مستضيف قاعدة البيانات

en: Database port
ar: منفذ قاعدة البيانات

en: alert
ar: تنبيه

en: emergency
ar: طوارئ

en: Filter log messages
ar: رشح رسائل السجل

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.
