Watchdog Aggregator (6.x-1.2-beta1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Type
be: Тып

en: error
be: памылка

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленьне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Active
be: Актыўна

en: Hostname
be: Імя хасту

en: Severity
be: Патрабавальнасьць

en: active
be: актыўны

en: Referrer
be: Крыніца запыту

en: Cache settings
be: Наладкі кэшу

en: warning
be: папераджэньне
