Watchdog Aggregator (6.x-1.2-beta1) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: error
km: កំហុស

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Link
km: តំណ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Database type
km: ប្រភេទ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Active
km: សកម្ម

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: active
km: សកម្ម

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Database password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Database name
km: ឈ្មោះ​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: warning
km: ព្រមាន

en: critical
km: សំខាន់​បំផុត

en: Database host
km: ម៉ាស៊ីន​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Text of log message to be passed into the t() function.
km: អត្ថបទ​សារ​កំណត់ហេតុ ដែល​ត្រូវ​ហុច​នៅ​ក្នុង​អនុគមន៍ t() ។

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
km: អារ៉េ​អថេរ​ដែលមាន​សៀរៀល ដែល​ត្រូវ​គ្នា​នឹង​ខ្សែអក្សរ​សារ និង​ត្រូវបាន​ហុច​ទៅ​ក្នុង​អនុគមន៍ t() ។

en: Database port
km: ច្រក​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: alert
km: ព្រមាន

en: emergency
km: បន្ទាន់

en: Filter log messages
km: ត្រង​សារ​កំណត់ហេតុ

en: You must select something to filter by.
km: អ្នកត្រូវតែ​ជ្រើស​អ្វីមួយ​ដើម្បី​ត្រង ។

en: Type of log message, for example "user" or "page not found."
km: ប្រភេទ​សារ​កំណត់ហេតុ ឧទាហរណ៍ "អ្នកប្រើ" ឬ "រក​មិនឃើញ​ទំព័រ ។"

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug)
km: កម្រិត​ព្រឹត្តិការណ៍​ ជួរ​ពី 0 (បន្ទាន់) ទៅ 7 (បំបាត់​កំហុស)

en: Link to view the result of the event.
km: ភ្ជាប់ដើម្បី​មើល​លទ្ធផល​នៃ​ព្រឹត្តិការណ៍ ។

en: URL of the origin of the event.
km: URL របស់​ព្រឹត្តិការណ៍​ដើម ។

en: URL of referring page.
km: URL របស់​ទំព័រ​យោង ។

en: Hostname of the user who triggered the event.
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន​របស់​អ្នកប្រើ​ដែល​បាន​បិទ​បើក​ព្រឹត្តិការណ៍ ។

en: Unix timestamp of when event occurred.
km: តែម​ពេលវេលា​យូនីក នៅពេល​ដែល​ព្រឹត្តិការណ៍​ចាប់ផ្ដើម ។
