Watchdog Aggregator (6.x-1.2-beta1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: error
ne: त्रुटी

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Active
ne: सक्रिय

en: active
ne: सक्रिय

en: Details
ne: विस्तृत विवरण

en: warning
ne: चेतावनी
