Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Database type
bs: Vrsta baze podataka

en: Error
bs: Greška

en: Active
bs: Aktivan

en: Location
bs: Lokacija

en: Details
bs: Detalji

en: Database password
bs: Lozinka za bazu podataka

en: Database name
bs: Naziv baze podataka

en: warning
bs: upozorenje

en: critical
bs: kritično

en: alert
bs: upozorenje

en: emergency
bs: hitno
