Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Link
eo: Ligilo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Database type
eo: Datumbaza tipo

en: Error
eo: Eraro

en: Active
eo: Aktiva

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Details
eo: Detaloj

en: Referrer
eo: Referantoj

en: Database password
eo: Datumbaza pasvorto

en: Database name
eo: Datumbaza nomo

en: warning
eo: averto

en: critical
eo: kritika

en: Variables
eo: Variabloj

en: Database host
eo: Datumbaza gastiganto

en: Text of log message to be passed into the t() function.
eo: Teksto de protokola mesaĝo por meti en la t() funkcion.

en: Serialized array of variables that match the message string and that is passed into the t() function.
eo: Seria matrico de variabloj kiuj kongruas kun la mesaĝa teksto por meti en la t() funkcion.

en: Database port
eo: Datumbaza pordo

en: alert
eo: atentigo

en: emergency
eo: krizo

en: Filter log messages
eo: Filtru protokolajn mesaĝojn

en: You must select something to filter by.
eo: Vi devas elekti ion por filtri.

en: Type of log message, for example "user" or "page not found."
eo: Speco de protokola mesaĝo, ekzemple "uzanto" aŭ "paĝo ne trovita".

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug)
eo: La seriozeca nivelo de la evento; rangas inter 0 (Ege Seriozega) al 7 (Ete Seriozeta)

en: Link to view the result of the event.
eo: Ligilo por vidi la rezulton de la evento.

en: URL of the origin of the event.
eo: URL de la origino de la evento.

en: URL of referring page.
eo: URL de la referanta paĝo.

en: Hostname of the user who triggered the event.
eo: Gastiga nomo de la uzanto kiu aktivigis la eventon.

en: Unix timestamp of when event occurred.
eo: Uniksa tempindiko kiam la evento okazis.
