Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: warning
ga: rabhadh

en: critical
ga: criticiúil
