Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Link
hr: Poveznica

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Statistics
hr: Statistike

en: Database type
hr: Vrsta baze podataka

en: Error
hr: Greška

en: Active
hr: Aktivno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Details
hr: Detalji

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Database password
hr: Lozinka baze podataka

en: Database name
hr: Naziv baze podataka

en: warning
hr: upozorenje

en: critical
hr: kritično

en: Variables
hr: Varijable

en: Database host
hr: Poslužitelj baze podataka

en: Database port
hr: Port baze podataka

en: alert
hr: uzbuna

en: emergency
hr: žurnost

en: Filter log messages
hr: Pročisti poruke zapisnika

en: You must select something to filter by.
hr: Morate odabrati način na koji ćete pročistiti.

en: Site details
hr: Detalji lokacije
