Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Link
hy: Հղում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Database type
hy: Տվյալների բազայի տեսակը

en: Error
hy: Սխալ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Database password
hy: Տվյալների բազայի գաղտնաբառը

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը

en: warning
hy: զգուշացում

en: critical
hy: կրիտիկական

en: Database host
hy: Տվյալների բազայի հոսթը

en: Database port
hy: Տվյալների բազայի պորտը

en: alert
hy: զգուշացում

en: emergency
hy: հրատապ

en: You must select something to filter by.
hy: Ֆիլտրացիայի համար Դուք պետք է ընտրեք ինչ-որ բան:
