Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (37 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Message
is: Skilaboð

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Link
is: Hlekkur

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Database type
is: Tegund gagnagrunns

en: Error
is: Villa

en: Active
is: Virkt

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: Severity
is: Alvarleiki

en: Warning
is: Viðvörun

en: Details
is: Nánar

en: Referrer
is: Tilvísandi

en: Database password
is: Lykilorð gagnagrunns

en: Database name
is: Nafn gagnagrunns

en: Notice
is: Tilkynning

en: warning
is: viðvörun

en: critical
is: alvarleg

en: Website
is: Vefsíða

en: Database host
is: Gagnagrunnsþjónn

en: Database port
is: Gagnagrunnsport

en: alert
is: aðvörun

en: emergency
is: neyðartilfelli
