Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: cron
ku: کارگێڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: Database type
ku: چەشنی بنکەی دراوە

en: Error
ku: هەڵە

en: Active
ku: چالاکە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Database password
ku: وشەی نهێنی بنکەی دراوە

en: Database name
ku: ناوی بنکه‌دراوه‌

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: critical
ku: شه‌رمه‌زارە

en: Database host
ku: خانەخوێی بنکەی دراوە

en: Database port
ku: دەروازەی بنکەی دراوە

en: alert
ku: وریاکردنه‌وه‌

en: emergency
ku: ترسناک

en: Filter log messages
ku: پاڵاوتنی پەیامەکانی تۆمار

en: Site details
ku: زانیاری دەربارەی ماڵپەڕ
