Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Save
ky: Сактоо

en: Database type
ky: Маалыматтар базасынын түрү

en: Database password
ky: Маалымат базасынын сырсөзү

en: Database name
ky: Маалыматтар базасынын аталышы

en: Database host
ky: Маалымат базасынын хосту

en: Database port
ky: Маалымат базасынын порту
