Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Link
lt: Nuoroda

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: Error
lt: Klaida

en: Active
lt: Aktyvus

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Cache settings
lt: Kešavimo nuostatos

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: warning
lt: įspėjimas

en: critical
lt: kritiška

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: Critical
lt: Kritinė

en: Site details
lt: Svetainės informacija
