Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Database type
mg: Karazana Banky angona

en: Filter
mg: Sivana

en: Database password
mg: Teny miafina ampiasain'ny banky

en: Database name
mg: Anaran'ny "Base de données"

en: Database host
mg: Hôte ampiasain'ny banky

en: Database port
mg: Port ampiasain'ny banky
