Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Link
pl: Odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Database type
pl: Typ bazy danych

en: Error
pl: Błąd

en: Active
pl: Aktywne

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Severity
pl: Priorytet

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Database password
pl: Hasło użytkownika bazy

en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

en: Cache settings
pl: Ustawienia pamięci podręcznej

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: warning
pl: ostrzeżenie

en: critical
pl: sytuacja krytyczna

en: Website
pl: Strona WWW

en: Variables
pl: Zmienne

en: Database host
pl: Host bazy danych

en: Database port
pl: Port bazy danych

en: One hour
pl: Jedna godzina

en: Two days
pl: Dwa dni

en: emergency
pl: sytuacja awaryjna

en: Filter log messages
pl: Filtr wpisów dziennika

en: You must select something to filter by.
pl: Należy podać kryterium filtrowania.

en: Emergency
pl: Awaria

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: URL of the origin of the event.
pl: URL źródła wydarzenia.

en: Referer
pl: Odwołujący

en: Hostname of the user who triggered the event.
pl: Nazwa hosta użytkownika, który wywołał wydarzenie.

en: Fetch settings
pl: Ustawienia pobierania

en: Site details
pl: Szczegóły serwisu
