Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Link
sl: Povezava

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Statistics
sl: Statistika

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: Error
sl: Napaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Database password
sl: Geslo podatkovne baze

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: warning
sl: opozorilo

en: critical
sl: kritično

en: Database host
sl: Naslov strežnika podatkovne baze

en: Database port
sl: Vrata strežnika podatkovne baze

en: alert
sl: opozorilo

en: emergency
sl: urgentno
