Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Database type
sq: Lloji i bazës së të dhënave

en: Error
sq: Gabim

en: Active
sq: Aktiv

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Details
sq: Hollësi

en: Referrer
sq: Referues

en: Database password
sq: Fjalëkalimi për databazën

en: Database name
sq: Emri i bazës së të dhënave

en: Cache settings
sq: Rregullimet e cache

en: warning
sq: paralajmërim

en: critical
sq: kritik

en: Database host
sq: Hosti i bazës së të dhënave

en: Database port
sq: Porti i bazës së të dhënave

en: alert
sq: alarm

en: emergency
sq: emergjencë

en: Filter log messages
sq: Filtro mesazhet e log

en: You must select something to filter by.
sq: Duhet të zgjedhësh çfarë duhet filtruar.
