Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Error
ug: خاتالىق

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: warning
ug: دىققەت

en: critical
ug: خەتەرلىك

en: Website
ug: تور بەت

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: alert
ug: ئەسكەرتىش

en: emergency
ug: جىددى

en: Site details
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى
