Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Database type
ht: Jan baz de done

en: Filter
ht: Filtre

en: Severity
ht: Severite

en: Database name
ht: Nom baz de done
