Watchdog Aggregator (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Save
sr: Сачувај

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Database type
sr: Тип базе података

en: Error
sr: Грешка

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Database password
sr: Лозинка за приступ бази података

en: Database name
sr: Назив базе података

en: warning
sr: упозорење

en: critical
sr: критично

en: Database host
sr: Домаћин (host) базе података

en: Database port
sr: Порт базе података

en: alert
sr: Опрезност

en: emergency
sr: хитно
