Watcher (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Remove
ar: حذف

en: Comments
ar: التعليقات

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Help
ar: مساعدة

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Post
ar: المحتوى

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: !time ago
ar: منذ !time

en: Other
ar: آخر

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: 1 new | @count new
ar[0]: واحد جديد
ar[1]: لا جديد
ar[2]: اثنان جديدان
ar[3]: @count جدد
ar[4]: @count جديدا
ar[5]: @count جديد

en: unlimited
ar: غير محدود

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: Your email address
ar: عنوان بريدك الإلكتروني
