Watcher (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Post
ast: Espublizar

en: !time ago
ast: hai !time

en: Other
ast: Otru

en: 1 new | @count new
ast[0]: 1 nuevu
ast[1]: @count nuevos

en: Testing
ast: Prebes
