Watcher (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Remove
be: Выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Post
be: Допіс

en: You must enter a valid e-mail address.
be: Вы павінны ўвесці слушны адрас e-mail

en: !time ago
be: !time таму

en: Other
be: Іншыя

en: 1 new | @count new
be[0]: 1 новы
be[2]: @count новых

en: unlimited
be: неабмежавана

en: Testing
be: Тэставанне

en: Settings saved.
be: Налады захаваны
