Watcher (6.x-1.3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Help
bn: সহায়তা

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান
