Watcher (6.x-1.3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Remove
ca: Elimina

en: Comments
ca: Comentaris

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Post
ca: Enviament

en: You must enter a valid e-mail address.
ca: Heu d'introduir una adreça de correu electrònic vàlida.

en: !time ago
ca: fa !time

en: Other
ca: Altres

en: Notifications
ca: Notificacions

en: 1 new | @count new
ca[0]: 1 nou
ca[1]: @count nous

en: unlimited
ca: il·limitat

en: Testing
ca: Proves

en: Time limit for sending messages in seconds
ca: Límit de temps per enviar missatges, en segons

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic
