Watcher (6.x-1.3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Post
dz: གནས་བསྐྱོད།

en: You must enter a valid e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་ཐོ་བཀོད་འབད།

en: 1 new | @count new
dz[0]: གསརཔ་ ༡།
dz[1]: %count གསརཔ།
