Watcher (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Post
el: Καταχώρηση

en: You must enter a valid e-mail address.
el: Πρέπει να δώσετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: !time ago
el: Πριν από !time

en: Other
el: Άλλο

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: 1 new | @count new
el[0]: 1 νέο
el[1]: @count νέα

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Testing
el: Δοκιμές

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας
