Watcher (6.x-1.3) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Remove
eo: Forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Post
eo: Afiŝo

en: You must enter a valid e-mail address.
eo: Vi devas entajpi validan retpoŝtadreson.

en: !time ago
eo: !time antaŭe

en: Other
eo: Alia

en: 1 new | @count new
eo[0]: 1 nova
eo[1]: @count novaj
